Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

Vstupujete na stránku predávajúcu aj alkohol a cigarety, z tohoto dôvodu je potrebné potvrdiť, či ste už mali 18 rokov.


ÁNO       NIE
Postupne budeme pridávať svetoznáme koktaily a drinky v podaní majstrov na slovo vzatých. Keďže každý drink, limonáda či koktail potrebuje na prípravu kvalitné produkty a ingrediencie, tak sme Vám to uľahčili a v každej receptúre nájdete priamo link na potrebné ingrediencie. Stačí "klik" na receptúru a môžete objednať a miešať aj v pohodlí domova ako profesionál.
Do sveta mixológie a barmanstva Vás zasvätia barmani z agentúry BARSERVISrastislav KUBO kubáň

barman-sommelier

K1 (foto Marian Vejčík).jpg

      Gastronómií sa venuje už viac ako 25 rokov. Začínal v Liptovskom Mikuláši v obľúbenom bare SKI CLUB, pracoval v Prahe a prevádzkoval aj svoj vlastný podnik C&C Cafe and Cocktail Bar. Dnes je spolumajiteľom agentúry BAR SERVIS. Môžete ho stretnúť na rôznych firemných akciách, alebo koktailových párty. Venuje sa poradenstvu, robí školenia a organizuje aj rôzne prezentácie a ochutnávky alkoholu.      Ako barman uspel na mnohých barmanských súťažiach doma aj v zahraničí. Jeho najväčším úspechom boli WCC v Dánsku, kde sa v roku 2017 stal majstrom sveta v kategórií "bartender´s choice" (IBA WORLD CHAMPION 2017)


KUBO je členom a lektorom Slovenskej Barmanskej Asociácie (SkBA, IBA member), pre ktorú organizuje aj školiace programy a barmanské kurzy.


Je ambasádorom viacerých známych značiek, ako napríklad Hennessy, Jack Daniel´s, Moet & Chandon, Bacardi, Bombay Sapphire, ... atď

                                                                                                              „Niekedy tvorím tri dni a napokon všetko skončí v dreze.
Inokedy sa ráno zobudím s nejakým nápadom, skúsim to a poviem si – fíha, to je niečo" 

DRINKY:

Menu

Nastavenia