Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

Vstupujete na stránku predávajúcu aj alkohol a cigarety, z tohoto dôvodu je potrebné potvrdiť, či ste už mali 18 rokov.


ÁNO       NIE
Kliknite pre ďalšie produkty.
Nenašli sa žiadne produkty.
Kliknite pre ďalšie produkty.
Nenašli sa žiadne produkty.

Existuje niekoľko rôznych spôsobov výroby ochutených ginov. Jedným zo spôsobov je pridanie prírodných alebo umelých aróm do nestarnutého ginu. Ďalším spôsobom je namočiť rastlinné látky do ginu s dochucovadlami pred destiláciou. A ešte ďalším spôsobom je pridať príchute po destilácii namáčaním ginu v neutrálnych liehovinách, ktoré boli napustené rastlinnými a inými príchuťami. Každá metóda má svoje výhody a nevýhody. Napríklad pridanie aróm pred destiláciou môže viesť k intenzívnejšej chuti, ale môže byť tiež ťažšie kontrolovať úroveň intenzity chuti. Pridaním aróm po destilácii získate väčšiu flexibilitu, pokiaľ ide o vytváranie rôznych profilov chutí.

Ochutené giny boli vyrobené pre dobrodružných pijanov. Svet miluje Gin &Tonic a zatiaľ čo základné botanické príchute nie sú na čo sa sťažovať, pridanie ovocných extraktov dokáže zázraky s chuťovým profilom aj tých najlepších ginov. Na rozdiel od všeobecného presvedčenia, ochutené giny neobsahujú cukor a obsahujú rovnaký obsah alkoholu ako ich číre náprotivky.

Prečítajte si viac
Filtrovať podľa
#5870 F2587_BEEFEATERGinTonicBloodOrang025l49plech #5870 F2587_BEEFEATERGinTonicBloodOrang025l49plech
-5%
Časovo limitovaná ponuka
Na sklade

Beefeater Gin & Tonic Blood Orange 0,25l 4,9% plech

2,18 € 2,29 € Plus zálohovaný obal 0,15 € (s DPH)
Zloženie : voda, cukor, neutrálny alkohol (destilát z obilia), gin (destilát z rastlinných látok a obilný alkohol), prírodná aróma červený pomaranč, prírodná aróma chinín, kyselina citrónová), konzervačná látka :...
#4365 F3035_WHITLEYNEILLRhubarb&Gingergin0743 #4365 F3035_WHITLEYNEILLRhubarb&Gingergin0743
-5%
Časovo limitovaná ponuka
Menej než 6 ks skladom
Zloženie: aróma a chuť mäkký koláč s jasnými tónmi rebarbory. Kombinuje v sebe sladkosť pomarančov s bylinnými tónmi koriandru. Nesie v sebe vyváženosť a rovnáhu jednotlivých zložiek.
Zobrazuje sa 1-9 z 9 položiek

Menu

Nastavenia