Vstupujete na stránku predávajúcu aj alkohol a cigarety, z tohoto dôvodu je potrebné potvrdiť, či ste už mali 18 rokov.


ÁNO       NIE
Súvisiace produkty
Žiadne položky

Absolut Blue Limited Voices 0,7l 40%

Zloženie : voda, lieh
11,05 €
(15,79 € liter)
Skladom
Kód produktu:
E0229
EAN:
7312040552818
Popis

Absolut Vodka pozýva všetkých na oslavu expresívnych myslí sveta uvedením novej fľaše s limitovanou edíciou Absolut Voices.

Absolut Voices, stelesňujúc základné presvedčenie značky, že svet sa stáva lepším miestom, keď sa zmiešame nad rámec rozdielov, rozhýbe veci tým, že povzbudí ľudí, aby sa otvorili a (znova) spojili - pre inšpiratívnejšie a nezabudnuteľnejšie chvíle.

Absolut Voices, ktoré oživuje základnú vieru značky, doslova vytvára vlny s unikátnym dizajnom fľaše s ilustráciami rozširujúcich sa zvukových vĺn na fľaši obsahujúcej 80% recyklovaného skla. Nové vydanie je oslavou tvorcov vĺn a priekopníkov sveta. Je to silná pripomienka toho, ako zblíženie ľudí zo všetkých oblastí života môže posilniť jednoduché myšlienky lásky, jednoty, osláv a spolupatričnosti, aby sa stali niečím veľkolepejším nad rámec svojich najbližších kruhov.

Oslava rozmanitých a odlišných hľadísk bola vždy v našom duchu. V spoločnosti Absolut sa neustále inšpirujeme myšlienkou, že svet sa stane lepším miestom, keď sa stretneme mimo rozdielov, podelíme sa o dobré časy a navzájom sa posilníme. Práve o tomto duchu je hra Absolut Voices.

Obsahuje originálnu vodku Absolut.

Detaily produktu
E0229

Tabuľka dát

Objem
0.7 l
Krajina pôvodu
Švédsko
Druh tovaru
vodka
Obsah alkoholu
40 %
Počet ks v kartóne
6
Balenie
bez obalu
Dovozca, alebo distribútor
Pernod Ricard Slovakia s.r.o., Mlynské nivy 10, 821 09 Bratislava

Menu

Nastavenia