Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

Vstupujete na stránku predávajúcu aj alkohol a cigarety, z tohoto dôvodu je potrebné potvrdiť, či ste už mali 18 rokov.


ÁNO       NIE
Súvisiace produkty
Žiadne položky

Jagermeister Scharf 0,7l 33%

Zloženie: voda, konzumný lieh, cukor, zmes bylín a korenia, karamelizovaný cukor, destilát z cukrovej trstiny, prírodná aroma
Časovo limitovaná ponuka:
12,69 € 13,65 €
(18,13 € liter)
Menej než 6 ks skladom
Kód produktu:
C7975
EAN:
4067700020031
Popis

Jägermeister SCHARF vychádza z jedinečnej bylinnej zmesi Jägermeister, ktorú ostrá chuť zázvoru premení z ľadovo namrazeného nápoja, na výnimočne ostrý zázvorový zážitok.

Aróma : Jägermeister SCHA F zdôraznuje jednu z piatich základných chutí pôvodného Jägermeistra: korenistú zemitost. Jägermeister SCHA F so svojím zameraním na dve z 56 rastlinných zložiek, zázvor a galangal, ponúka chutnú zmes ostrých, zemitých korienkov, osviežujúcej citrusovej kôry a silných bylín a korenia. Harmonický a osviežujúci chutový profil dotvára mierna sladkost v závere, podporená výraznou štiplavostou zázvoru.

Vôňa : V nose ucítite tóny cerstvých citrusov s náznakom limetky, nasledované štiplavým zázvorom a vonavým, korenistým alangalom. Charakteristickú rafinovanú chut byliniek Jägermeister zdôraznuje jemná sladkost badiánu.

Chuť : Zacína povzbudzujúcimi tónmi čerstvo nastrúhanej citrusovej kôry. Následne jazyk obklopí horúca štiplavost zázvoru a galangalu. Tie tvoria dominantné zložky celkovej korenistej a zemitej chuti a vytvárajú v ústach ostrý a osviežujúci pocit.
Rafinovaná súhra, celkovo 56 bylín Jägermeister, vyzdvihuje celý zmyslový zážitok a citrón s limetkou mu dodávajú sviežost.
Charakteristický chutový zážitok Jägermeister SCHA F nakoniec dotvára jemná sladkost.

Detaily produktu
C7975

Tabuľka dát

Objem
0.7 l
Krajina pôvodu
Nemecko
Druh tovaru
Likér
Obsah alkoholu
33 %
Počet ks v kartóne
6
Balenie
bez obalu
Výrobca
Mast-Jägermeister SE, Jägermeisterstrasse 7-15, D-38296 Wolfernbüttel, Nemecko

Menu

Nastavenia